Vianočné darčeky vyrobené s láskou pre neonatologické oddelenie žiarskej nemocnice

23. dec 2019

Vianočné obdobie vyvoláva v každom z nás túžbu potešiť, pomôcť, rozdeliť sa, či spoločne zdieľať tento sviatočný čas. Zamestnankyne z administratívy žiarskej nemocnice svojimi šikovnými rukami s láskou vyhotovili pre neonatologické oddelenie čarovné pletené darčeky. Čiapočky, papučky a deky zohrejú malých novorodencov počas prvých dní života na tomto oddelení a hačkované chobotničky im dajú pocit bezpečia a blízkosti matky.

Lekárka neonatologického oddelenia MUDr. Mária Molčáková s veľkou radosťou prijala tieto darčeky a úprimne sa poďakovala v mene celého oddelenia.

„Čerstvé mamičky si dali k Vianociam najkrajšie darčeky v podobe živých batôžkov. Naše zručné kolegyne z administratívy pre nich posplietali lásku s farebnými bavlnkami  a vznikli tak krásne milé a hebké drobnosti, ktoré spríjemnia bábätkám ich prvé chvíle na svete. Dôvera budúcich mamičiek je nás je darom a zároveň veľkým záväzkom. Prajeme všetkým mamičkám, budúcim mamičkám a aj ich drobcom krásne Vianoce, dobré zdravie a hlavne veľa veľa lásky.“  spomenul riaditeľ nemocnie Ing. Ivan Mokrý.

Prihláste sa na odber
dobrých správ zo zdravotníctva

Odoslaním formulára súhlasíte s odoberaním newslettera a spracovaním osobných údajov. Z odberu sa môžete odhlásiť kedykoľvek kliknutím na odkaz v pätičke newslettra alebo na našom webe

Mýty o Pente v zdravotníctve